Умови обміну та повернення

Умови користування інтернет-магазином садового центру "Тетянин Сад", місто Вінниця

В інтернет-магазині садового центру "Тетянин Сад"  Ви можете придбати різноманітні саджанці рослин для Вашої присадибної ділянки, а також супутні товари, такі як добрива, грунтосуміші та багато іншого.

Живі вегетуючі рослини висилаються двома способами: із закритою, або відкритою кореневою системою (за рішенням замовника)

Відкрита коренева система. Рослини упаковуються у вологу тирсу, поліетилен і картонну коробку. Ми не пакуємо кожен саджанець окремо, саджанці упаковуються разом, кожна рослина маєбірку з назвою та  сортом. Ми займаємося розсилкою саджанців в усі регіони України вже більшке 20 років, цей метод упаковки надійний і перевірений часом.

Посилки з саджанцями з відкритою кореневою системою висилаються у весняний (березень-квітень) і осінній (вересень-листопад) періоди.

Навесні замовлення на рослини з відкритою кореневою системою приймаються з 1 січня до 15 квітня, посилки висилаються до кінця квітня, зважаючи на погодні умови. Восени замовлення приймаються з 15 серпня до 15 листопада, замовлення розсилаються до тих пір, поки дозволяють погодні умови. Дані правила безпосередньо залежать від погодних умов в конкретному сезоні, тому рамки сезону з року в рік можуть змінюватися.

Закрита коренева система. Кожна рослина у нашому розпліднику  висаджена в контейнер (поліетиленовий пакет, або горщик). Ці контейнери ми складаємо в міцний пластиковий ящик, що забезпечує надійне транспортування. Такий метод пересилання дозволяє отримувати рослини навіть в квітучому вигляді.

Посилки з саджанцями із закритою кореневою системою відсилаються у весняний, літній та осінній періоди (березень-листопад).

Замовлення на рослини із закритою коренвою системою приймаються з 1 січня. Розсилка починається по мірі настання сприятливих погодних умов, орієнтовно в кінці березня. Прийом і розсилка замовлень тривають в літній та осінній період аж до настання перших заморозків.

Засоби захисту рослин, субстрати, добрива й інші товари, відпарвка яких не залежить від погоди, відсилаються цілий рік.

Посилки відсилаються в порядку черги надходження замовлень.

Саджанці, запропоновані в нашому інтернет-магазині, в більшості мають вік 1-2 роки , тобто  є не дуже великими за розміром. Довгі рослини згинаються під розмір коробки, ті, які неможливо зігнути - обрізаються.

Покупець зобов'язується забрати посилку найближчим часом після отримання повідомлення про відправку, так як товар живий і не підлягає тривалому зберіганню.

Покупець сплачує вартість товару, пересилання товару і пересилання післяплати. Детальніше про це читайте в розділі Доставка і оплата .

Адміністрація магазину залишає за собою право вносити зміни до асортименту магазину, а так само змінювати ціни на товари протягом сезону. Однак кожне замовлення розраховується за цінами, які діяли на момент здійснення замовлення, навіть якщо вони змінилися до того, як замовлення було відправлено.

Підтверджуючи своє замовлення, покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, пов'язану тільки з виконанням замовлення, без розголошення та передачі третім особам.

 

Рекламації і скарги

Рекламації приймаються протягом 7 днів після отримання Вами посилки .

Якщо на момент розкриття посилки були виявлені загиблі саджанці, або Вас не влаштувала якість посадкового матеріалу, просимо, будь ласка, посилку (або загиблі саджанці) відіслати назад, повідомивши про це письмово або по телефону, приклавши фото даних товарів.

Для вирішення будь-яких питань і суперечок Ви можете зв'язатися з нами по тел. 067 789 59 77 (на цьому номері є вайбер), або 096 529 53 79

Ми зобов'язуємося оплатити всі витрати, пов'язані зі зворотним відправкою посилки (Ви відправляєте посилку за рахунок одержувача).

Після отримання посилки, ми, згідно Вашого рішення або замінимо загиблі саджанці на інші і сплатимо поштові витрати по їх пересиланню, або відшкодуємо вартість замовлення з урахуванням поштових витрат протягом 7 днів з моменту надходження скарги.

Інтенет-магазин Тетянин Сад зобов'язується задовольнити всі Ваші справедливі вимоги. Однак ми залишаємо за собою право НЕ розглядати скарги по заміні або відшкодуванню вартості саджанців, якщо вони пропали через те, що покупець не забрав посилку з пошти протягом 5 (п'яти) днів з моменту надходження посилки в поштове відділення.

Якщо Ви робите замовлення то, будь ласка, забирайте його відразу після надходження на пошту. Товар живий, тому не підлягає тривалому зберіганню.

Так само ми не можемо нести відповідальність за рослини, які пропали після висадки в грунт в наслідок неправильного догляду, або несприятливих погодних умов.


З будь-яких питань, щодо цих Умов користування звертайтеся, будь ласка, за телефонами 067 789 59 77 (на цьому номері є вайбер) або 096 529 53 79