Про нас

 

Тетянин Сад - це колекція рослин, яка була зібрана за більш ніж 30 років кропіткої праці

Більшість рослин вирощується у м. Вінниця у власному розпліднику (за винятком деяких імпортованих рослин), тому всі вони адаптовані до тутешніх кліматичних умов. Озеленіть свої присадибні ділянки, сади, офіси. У нас Ви зможете отримати кваліфіковані консультації дизайнерів ландшафту, а також рекомендації з висадки, догляду та захисту рослин. В нашому садовому центрі Ви завжди знайдете такі рослини, як троянди (більше 150 сортів); плющі, жимолості, спіреї, вейгели, гортензії, будлеї та інші декоративні рослини та ліани; хвойні та вічнозелені рослини; садові багаторічки та однорічки; тюльпани, нарциси, крокуси, гіацинти та інші квітучі рослини.

Усі саджанці вирощуються в контейнерах, що дозволяє безболісно пересаджувати їх у відкритий грунт або пересилати поштою у будь-який момент вегетативного періоду.

До виникнення садового центру ми працювали у форматі родинного підприємства "Розсадник Левицьких", в цілому ми присутні на ринку близько 30-ти років. За цей час зарекомендували себе як виробників якісного посадкового матеріалу для озеленення присадибних ділянок, а також декоративних культур для Вашого саду. Приймали участь у багатьох виставках сільскогосподарської тематики в м.Вінниця й не тільки, зокрема, у столиці. Пропонували та реалізовували свою продукцію на ринках Вінниці та суміжних регіонів.

На початку 2000-х ми вийшли на  новий рівень реалізації продукції - торгівля поштою

Завдяки цьому ми реалізовуємо товари в абсолютно усіх областях України. Напевно вже немає жодного районного центру, в який ми не відправляли продукцію поштою. Розроблений нами метод пакування рослин дозволяє саджанцям лишатись неушкодженими в умовах роботи нашої пошти ;)

Також одним із напрямків роботи є реалізація саджанців гуртом. В наш розплідник приїжджають клієнти з сусідніх областей. В інші області відправляємо поштою. Для постійних клієнтів працює гнучка система знижок. Багато клієнтів беруть продукцію для подальшої реалізації в своєму регіоні.

Наш розплідник входить до Державного Реєстру Розплідників. Площа його становить близько 1,5 га.

І ось, після багатьох років кропіткої праці нами було здійснено масштабний крок для подальшого виходу на ринок. Це відкриття власного садового центру "Тетянин Сад".  А в 2009 році, всього через рік (!) після відкриття наш садовий центр здобув беззаперечну перемогу в конкурсі "Народний Бренд", який проводився у Вінниці головним щотижневиком вінничан - газетою "РІА". Ми здобули перше місце в категорії "Усе для саду" і з тих пір регулярно отримуємо різні премії та дипломи в цій галузі.

У нас Ви завжди можете придбати:

 • Троянди - більше 150 сортів
 • Декоративні кущі та дерева (гортензії, вейгели, гібіскуси, верби, спіреї, барбариси та багато інш.)
 • Виткі ліани (клематиси, жимолості, плющі та інш.)
 • Плодово-ягідні культури (актинидії, гумі, їстівні жимолості та інш.)
 • Хвойні та вічнозелені рослини (ялинки, ялівці, туї, самшити, бересклети та інш.)
 • Садові багаторічки (грунтопокривні, вічнозелені, злакові, ароматні трави, півонії, флокси, та багато інш. )
 • Однорічки (чорнобривці, петунії, газанії, пеларгонії та багато інш.)
 • Цибулькові та бульбові рослини (тюльпани, нарциси, гіацинти, гладіолуси, жоржини, кали та інш.)
 • Штамбові форми декоративних та плодових рослин
 • Добрива, субстрати та супутні товари
 • Садову кераміку, горщики та багато іншого