Доставка та оплата

Шановні покупці! Наш інтернет-магазин здійснює доставку товару декількома способами. Способи оплати так само різняться, тому, прочитайте, будь ласка, наведені нижче умови доставки та оплати до кінця. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, Ви можете звернутися за номерами телефонів 067 789 59 77 (на цьому номері є вайбер), або 096 529 53 79

Мінімальна сума замовлення в нашому інтернет-магазині становить 300 грн.

Покупець оплачує суму замовлення, доставку товару, а також доставку післяплати (про можливі винятки читайте нижче).

1) Реалізація саджанців на місці - самовивіз (Постійно діючий розплідник і магазин)

Для вінничан та гостей міста доступний самовивіз товару з садового центру "Тетянин Сад" за адресою: Вінниця, Хмельницьке шосе, 47. При цьому Ви сплачуєте тільки за товар (без плати за пересилку).

Увага! Асортимент і ціни безпосередньо в садовому центрі можуть сильно відрізнятися від цін в інтернет-магазині. Тому, обов'язково зробіть на нашому сайті попереднє замовлення. Ми зв'яжемося з Вами і погодимо дату, коли можна буде забрати товар самовивозом. Ціни на товари у Вашому замовленні при цьому будуть відповідати цінам в інтернет-магазині.

2) Доставка товару Новою Поштою

А) Накладна оплата (оплата у відділенні Нової пошти в момент отримання посилки)

- У момент отримання посилки Ви сплачуєте вартість товару + пересилку товару + пересилку грошових коштів.

- Оплата пересилання товару і грошових коштів здійснюється за тарифами Нової Пошти

Б) Передплата (попередня оплата замовлення на картку ПриватБанку, розрахунковий рахунок, або будь-яким іншим, зручним для вас способом). Наш менеджер зв'яжеться з Вами і уточнить із Вами всі деталі

- Ви сплачуєте вартість товару попередньо, а пересилання товару сплачуєте безпосередньо при отриманні посилки.

- Вартість пересилання сплачується при отриманні посилки, згідно з тарифом Нової Пошти.

- Ви не сплачуєте пересилання грошових коштів, таким чином поштові послуги становлять меншу суму, ніж при замовленні накладною оплатою.

В) Ми так само можемо організувати доставку додому кур'єром компанії Нова Пошта, однак Ви повинні пам'ятати, що така доставка коштує набагато дорожче. Щоб уникнути непорозумінь, такі замовлення ми відправляємо тільки за умови 100% передоплати за товар. Кур'єру Ви сплачуєте лише вартість пересилки товару.

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні поштові тарифи можуть змінитися в будь-який момент. Тарифи Нової Пошти Ви можете дізнатися на офіційному сайті:

Нова Пошта

 

3) Пересилання саджанців Укрпоштою

В цілому порядок доставки та розрахунку по Укрпошті аналогічний Новій Пошті, за винятком того, що Укрпоштою ми відсилаємо рослини тільки з відкритою кореневою системою.

А) Накладений платіж (оплата у відділенні Укрпошти в момент отримання посилки)

- У момент отримання посилки Ви оплачуєте вартість товару + пересилку товару + пересилку грошових коштів.

- Оплата пересилання товару і грошових коштів здійснюється за тарифами Укрпошти

Б) Передоплата (попередня оплата замовлення на картку ПриватБанку, розрахунковий рахунок, або будь-яким іншим, зручним будуть для вас способом). Наш менеджер зв'яжеться з Вами і уточнить із Вами всі деталі.

- Ви оплачуєте вартість товару попередньо, а пересилання товару оплачуєте при отриманні посилки.

- Вартість пересилання оплачується при отриманні посилки, згідно з тарифом обраної компанії.

- Ви не сплачуєте пересилання грошових коштів, таким чином поштові послуги становлять меншу суму, ніж при замовленні післяплатою

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні поштові тарифи можуть змінитися в будь-який момент. Тарифи Укрпошти Ви можете дізнатися на офіційному сайті:

https://www.ukrposhta.ua/ru